News

पोखराको अमरसिंहमा घाइते भेटिएका व्यक्तिको मृत्यु, शनाखत हुन सकेन

पोखरा, १४ साउन । पोखरा १० मा तीन दिन अघि घाइते अवस्थामा भेटिएको एक व्यक्तिको सोही दिन साँझ निधन भएको छ । पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएका उनको अझै सनाखत हुन सकेको छैन ।

पोखरा १० अमरसिंह चोक नजिक एक व्यक्ति घाइते अवस्थामा रहेको खवर पाउनासाथ प्रहरीले स्थानीयको सहयोगमा उद्धार गरि उपचारका लागि पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय अस्पताल पु¥याइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रबक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक सुभास हमालले जानकारी दिनुभयो । हमालका अनुसार उपचारको क्रममा सोही दिन बेलुका उनको निधन भएको थियो, तर शवको सनाखत हुन सकेको छैन ।

उनलाई मादक पदार्थ सेवन गरि तथा घाइते अवस्थामा भेटिएको प्रवक्ता हमालले जानकारी दिनुभयो । शनाखतको लागि विभिन्न इलाका प्रहरी तथा छिमेकी जिल्लामा परिपत्र गरिने हमालले बताउनुभयो ।

Related Articles

Back to top button
Close