News

अ’च’म्म: सै’ता’नलाइ खु’सि पा’र्न आ’फ्नै श्री’मा’न को ब’लि दि’इन यी म’हि’लाले (भिडियो सहित)

काठमाडौं । एक ३५ वर्षकी महिलाले आफ्नो श्रीमानको टा’उ’को प्ला’ष्टि’कको ब्या’गमा लिएर हिडेको अ’व’स्थामा महिलाले फेला पारेर प्र’ह’रीलाई बुझाएका छन् । यो घ’टना मे’क्सि’कोको हो । ३५ वर्षीया रिवेराले आफ्नो श्रीमान रा’मो’सको टा’उ’को प्ला’ष्टि’कमा बोकेर हिडेको बेलामा छिमेकी स’र्टि’या’गोले देखिकी थिइन् । छिमेकीले उनलाई त्यस्तो अ’व’स्थामा देखेपछि कुु’टु’पिु’ट गर्न लागे । एक जना छिमेकीले उनलाई ब’चा’एर प्र’ह’रीको जि’म्मा लगाइदिइन् । *** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ***

वृ’द्ध अ’व’स्थाका उनका प’तिको टा’उ’को प्ला’ष्टि’कमा लिएर हिडेको बेलामा अ’चा’नक टा”उ’को सड’कमा ख से’पछि छि’मेकीले देखेका थिए । ७० वर्षका सा’मो’सलाई उनले ह’त्या गरेकी हुन् । छिमेकीका अनुसार उनले सै’ ता’ नलाई खुसी पार्न ७० वर्षका श्री’मा’नलाई ब’लि दिएकी थिइन् । source chadanipost.com

Related Articles

Back to top button
Close