News

श्रीमतीलाई भाउजू भन्दा नेपाली सेनाको ज्या’न गयो

रुकुम पश्चिम, बाँफिकाेट गाउँपालिका १० का ३६ बर्षीय भिम बहादुर बुढाकाे ह त्या भएको प्रारम्भिक अनु सन्धान बाट खुलेको छ । नेपाली सेनाको ज्वालादल गण जाजरकोटमा कार्यरत भिम बहादुर केहि समयको लागि घर बिदामा आएको समयमा उनकै श्रीमतीले ह”त्या गरि भिरमा खसाएकाे प्रारम्भिक अनु’सन्धान बाट खुलेको हाे ।

भदौ १० गते बे पत्ता भएका भनिएका भिम बहादुरकाे भदौ १४ गते घर नजिकैको भिरमा श’व फेला परेको थियो । सुरुमा श्रीमतीले श्रीमान बे”पत्ता भएको भनेर सबैलाई खाेजि गरिदिन आग्रह गरेकी थिइन ।

उक्त आग्रह पछि भिम बहादुरकाे श व भिरमा भेटाएर स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । उनको ह त्याको प्रारम्भिक निष्कर्ष प्रहरीले उतिबेला नै गरेपनि संकाकाे सुइ श्रीमती तिर घुमाएकाे थिएन । तर प्रहरीले अ”नुसन्धानकाे काम भने जारी राखेको थियोे ।

रुकुम पश्चिम, बाँफिकाेट गाउँपालिका १० का ३६ बर्षीय भिम बहादुर बुढाकाे ह त्या भएको प्रारम्भिक अनु सन्धान बाट खुलेको छ । नेपाली सेनाको ज्वालादल गण जाजरकोटमा कार्यरत भिम बहादुर केहि समयको लागि घर बिदामा आएको समयमा उनकै श्रीमतीले ह”त्या गरि भिरमा खसाएकाे प्रारम्भिक अनु’सन्धान बाट खुलेको हाे ।

भदौ १० गते बे पत्ता भएका भनिएका भिम बहादुरकाे भदौ १४ गते घर नजिकैको भिरमा श’व फेला परेको थियो । सुरुमा श्रीमतीले श्रीमान बे”पत्ता भएको भनेर सबैलाई खाेजि गरिदिन आग्रह गरेकी थिइन ।

उक्त आग्रह पछि भिम बहादुरकाे श व भिरमा भेटाएर स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । उनको ह त्याको प्रारम्भिक निष्कर्ष प्रहरीले उतिबेला नै गरेपनि संकाकाे सुइ श्रीमती तिर घुमाएकाे थिएन । तर प्रहरीले अ”नुसन्धानकाे काम भने जारी राखेको थियोे ।

Related Articles

Back to top button
Close