Video

छोरालाई आफ्नै कलेजो दिन भारत हिँडे राई परिवार, विमानस्थलमै भयो रुवावासी (भिडियो हेर्नुस्)

छोरालाई आफ्नै कलेजो दिन भारत हिँडे राई परिवार, विमानस्थलमै भयो रुवावासी (भिडियो हेर्नुस्)
26 mins अघि 23 Less than a minute
काठमाडौ । काठमाडौको मनमैजुमा बस्ने राजेश राईको कलेजोमा समस्या भएपछि कलेजो ट्रान्सप्लान्ट गर्नुपर्ने अवस्था भएपछि सामाजिक अभियान मार्फत रकम संकलन थालिएको छ ।

उनको उपचारका लागि ठूलो सहयोगको आवश्यकता पर्ने भएकाले आर्थिक संकलन अभियान थालिएको हो । उनको बुवाले नै कलेजो दान गर्ने भएपनि त्यसका लागि ठूलो रकम आवश्यक पर्ने भएकाले आर्थिक संकलन थालिएको हो ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

सामाजिक सञ्जाल, युट्युव मार्फत आह्वान गरिएको सामाकिज अभियान मार्फत २० लाख रुपैया संकलन भएपछि राजेशको परिवार अहिले भारत हिडेका छन् । राजेशको पेट दुखीरहने भए पछि उपचारका क्रममा कलेजो ट्रान्सप्लान्ट गर्नुपर्ने चिकित्सकले बताएका छन् । उपचारका लागि भारतमा चिकित्सकसंग समय लिइसकेका कारण उनीहरु ८ तारिखमा उनीहरु भारत लागेका हुन् ।

१२ वर्षका राजेशलाई कलेजोमा ट्युमर पलाएर क् या न्स र भएको चिकित्सकले बताएका छन् । गएको फागुन देखि उनको स्वास्थ्यमा थप समस्या आएको हो । ति साना बालकले पनि आफुलाई बचाउनका लागि आर्थिक सहयोग गर्न सबैलाई अपिल गरेका छन् ।

२० लाख रुपैयाले पनि उपचार सहयोग नपुग्ने भएकाले थप सहयोगको अपिल गरेका हुन् । जापानमा बस्ने नुवाकोटका स्थानियले सहयोगका लागि पैसा पठाएका हुन् । जोही रकम लिएर उनीहरु अहिले भारत लागेका हुन् । तर त्यती पैसाले पनि नपुग्ने भएकाले उनीहरुले थप सहयोगको अपिल गरेका हुन् ।

Related Articles

Back to top button
Close