News

एउटै व्यक्ति’लाई मलेरिया, डेंगु र कोरोना! उनैलाई कोब्रा-सर्पले पनि टोक्यो..

मानिस अभा’गी हुने पनि हद हुन्छ । तर, एक जना व्यक्ति लाई उनको खराब भाग्यले अझै पिछा छोडेको छैन । उनले लगातार पीडामाथि पीडा खेपी रहेका छन् । च्यारि’टीको काम गर्ने यी बेलायती नाग-रिकले कोरोना-भाइरस, डेंगु र मले-रियालाई जिते ।तर, उनलाई फेरि सर्पले टो:क्यो । अहिले उनी सम्भा’वित घा’तक सर्पको डसाइको उप-चार गराएर स्वास्थ्य लाभ गरि रहेका छन् । उनी अहिले भार’तको राज;स्थानमा छन् ।इयान जोन्स नामका ती व्यक्तिलाई भारतीय गोब्राले राज’स्थानको जोध’पुरमा हुँदा टोकेको र उनी जोध:पुरमै एक अस्पतालमा उप’चारका लागि भर्ना भएको समाचार एजेन्सी एए.फपीले जनाएको छ । ‘गाउँमा सर्पले टोकेपछि जोन्स हामी’कहाँ गत हप्ता आएका हुन् । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****मानिस अभा’गी हुने पनि हद हुन्छ । तर, एक जना व्यक्ति लाई उनको खराब भाग्यले अझै पिछा छोडेको छैन । उनले लगातार पीडामाथि पीडा खेपी रहेका छन् । च्यारि’टीको काम गर्ने यी बेलायती नाग-रिकले कोरोना-भाइरस, डेंगु र मले-रियालाई जिते ।तर, उनलाई फेरि सर्पले टो:क्यो । अहिले उनी सम्भा’वित घा’तक सर्पको डसाइको उप-चार गराएर स्वास्थ्य लाभ गरि रहेका छन् । उनी अहिले भार’तको राज;स्थानमा छन् ।इयान जोन्स नामका ती व्यक्तिलाई भारतीय गोब्राले राज’स्थानको जोध’पुरमा हुँदा टोकेको र उनी जोध:पुरमै एक अस्पतालमा उप’चारका लागि भर्ना भएको समाचार एजेन्सी एए.फपीले जनाएको छ । ‘गाउँमा सर्पले टोकेपछि जोन्स हामी’कहाँ गत हप्ता आएका हुन् । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Related Articles

Back to top button
Close