News

“प्रधानमन्त्रीज्यू, जनताको दुखलाई प्रायोजित ठान्नु हुन्छ भने ‪आँखा र कान परीक्षण गराउनुस्”

काठमाडौँ – प्रमुख प्रतिपक्षि दल नेपाली कांग्रेसका प्रभावशालि नेता तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य गगन थापाले आफ्नो आँखा र कान परीक्षण गराउन प्रधानमन्त्री केपी शर्मालाई सुझाव दिएका छन्।

कोरोना भाइरस महामारीक समयमा सरकार विरुद्ध अनर्गल प्रचार गरिएको भन्दै प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलीले दिएको अभिव्यक्ति प्रति टिप्पणी गर्दै थापाले सामाजिक संजाल मार्फत यस्तो बताएका हुन्।

‪हप्तौँ हिँडेरै घर पुगेका, बाटोमा अलपत्र परेकाहरुलाई प्रायोजित भन्ने, तिनलाई खुवाउने नागरिक,मद्दत गर्ने स्थानीय सरकार,व्यथा बताउने पत्रकार,आदेश दिने अदालतलाई परिचालित देख्ने र दुख पाएका जनताको पक्षमा उठेका आवाज ‘कर्कश ध्वनि’ठान्ने हो भने प्रधानमन्त्रीले आँखा र कान परीक्षण गराउनुपर्ने उनको भनाई छ।

“‪हप्तौँ हिँडेरै घर पुगेका अनि बाटोमा अलपत्र परेकाहरुलाई प्रायोजित,तिनलाई खुवाउने नागरिक,मद्दत गर्ने स्थानीय सरकार,व्यथा बताउने पत्रकार,आदेश दिने अदालतलाई परिचालित देख्ने,अनि तिनको पक्षमा उठेका आवाज ‘कर्कश ध्वनि’ठान्ने हो भने प्रधानमन्त्रीज्यू,‬‪आँखा र कान परीक्षण गराउन उपयुक्त होला!‬”,थापाले सामाजिक संजालमा लेखेका छन्।

Related Articles

Back to top button
Close