News

दिउँसो ३ बजे देखि साँझ ६ बजेको बीचमा जन्मिएकाहरु कति भाग्यमानी ? हेर्नुहोस् !

एक व्यक्तिको जन्म भएपछि, उसको मुहूर्ता र नक्षत्र कुन तर्फ छ , कुन मितिमा, कुन पक्षमा उसको जन्म भयो ,त्यसले उसको भविष्य निर्धारण गर्दछ। कुन प्रहरमा जातकको जन्म भयो भन्ने थाहा भएर मात्र उसको भविष्य निर्धारण गर्न भने निकै गार्हो हुन्छ किनकि यसको लागि नक्षत्र, मुहूर्ता जस्ता कुरा पनि आवश्यक हुन्छ । व्यक्तिको जन्म कुन प्रहरमा भएको सम्बन्धमा सामान्य जानकारी ।

दिनको चौंथो प्रहर

दिनको चौंथो तथा अन्तिम प्रहरलाई सायंकाल भनिन्छ । दिउसो ३ देखि साँझ ६ बजे बिचको समयलाई सायंकाल भनिन्छ। यो प्रहार सात्विक हो तर यसमा तामोगुना गुणको प्राथमिकता हुन्छ । मानिन्छ कि यस समयमा जन्मेका व्यक्तिहरू कला, संगीत, चलचित्र, सञ्चार , ग्लैमर जस्ता क्षेत्रमा रुचि राख्छन् । यो पनि मानिन्छ छ कि यस समयमा जन्मेका व्यक्तिहरूको प्रेम विवाह हुने सम्भावना हुन्छ ।

यो प्रहरमा के गर्नुपर्छ

यो प्रहार सात्विक हो तर यसमा तामोगुना गुणको प्राथमिकता हुन्छ । तपाईं यस प्रहरमा आराम गर्न सक्नुहुन्छ तर केहि भोजन भने गर्नु हुँदैन र कुनै नयाँ काम सुरु गर्न नहुने बताइएको छ । यस समयमा, यदि कुनै पनि विरुवालाई नियमित रूपमा पानी दियो भने, आमा – बुबाको आफ्ना बच्चाहरुसँगको सम्बन्ध सुमधुर हुने विश्वास छ ।

प्रकाशित : बुधबार, फागुन २१, २०७६१४:२५
राति ९ बजे देखि मध्यरातको बीचमा जन्मिएकाहरु हुन्छन् यति भाग्यमानी !

Related Articles

Back to top button
Close