News

छोराको मृ’त्युको ६ महिना बित्न नपाउँदै, बिमा पैसाको लोभमा सासुले गरिन बुहारी सुस्मिताको ह¥त्या

हेटौँडाकी सुस्मिता थापाले कहिल्यै सोचेकै थिइनन् दिन उमेरमा बि’धुवा हुन्छु, भन्ने कुरा । तर हुने हार दैव नटार जे नसोचेको त्यही भइदियो । पतिको सवारी दु¥र्घटनामा मृ¥त्यु भएको ६ महिना बित्न न’पाउँदै सुस्मिताको पनि श’व भान्छामा र¥क्ताम्मे अव’स्थामा फेला परेको छ । उनको श’व ३ दिनअघि घरको भान्छा’ को’ठामा वीभ’त्स अ’वस्थामा भेटिएका का’रण सासु ससुराले नै ह¥त्या गरेको हुनस’क्ने प्रहरीको आशंका छ मृत’क था’पाको टाउ’कोमा ‘गम्भीर चो’ट पुगेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका नायव उपरीक्षक इ’न्द्रबहादुर रानाले बताए ।प्रहरीका अनुसार मृ’तकको ससुरा ५८ वर्षीय प्रकाश थापा र मृ’तककी नन्द २३ वर्षकी सीता थापालाई प’क्राउ गरी ज्या’नसम्बन्धी कसुर मु’द्दामा अनुस’न्धान भइरहेको छ । सुस्मिताका पतिको नि-धन पछिको दु’र्घटना बिमा र-कम आ-उन लागे-का का-रण उनकाृ पनि ह¥त्या भएको प्रहरीको आ-शंका छ । *** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

Related Articles

Back to top button
Close