News

भर्खरै नेपाल बाट कतारको लागि उडेको प्लेन दुर्घटना हुडा ८७ जनाको मृ’त्यु

  1. यसरी दुर्घटना हुँदा समिटर एअरको सो विमानका सहचालक र विमानस्थलमा खटिएका दुई सुरक्षाकर्मीको मृत्यु भएको अधिकारीहरूले बताएका छन्। विमान कसरी चिप्लियो भन्ने स्पष्ट चाहिँ स्पष्ट छैन।विमान र हेलिकप्टरका चालकहरू भने घाइते भएका छन्।नेपालमा सन् १९४९ मा पहिलो चोटि विमान अवतरण गरेको थियो।लुक्लामा विमान र हेलिकप्टर ठोक्किँदा तीन जनाको मृत्यु भएको पुष्टि
    लुक्ला विमानस्थलमा किन हुन्छ दुर्घटनात्यसपछि विमान र हेलिकप्टरका दर्जनौँ ठूलासाना दुर्घटनामा सयौँ जनाको ज्यान गएको छ।कमजोर पूर्वाधार, प्रतिकूल मौसम र उडानसम्बन्धी निर्देशिकाको पूर्णरूपमा पालना हुन नसक्दा पटकटक हवाई दुर्घटना हुने गरेको बताइन्छ।प्रस्तुत छ नेपालमा सन् २००६ देखि यता भएका ठूला हवाई दुर्घटनाको सूचीएप्रिल २०१९- सोलुखुम्बु जिल्लाको लुक्ला विमानस्थलमा समिट एअरको एउटा पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला👇

Related Articles

Back to top button
Close